KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15836191

nr 1583 6191

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Etsning, Figurer. Signerad, numrerad 8/26, Bildmått: 18x13 cm, yttermått inklusive ram: 50x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 december 2023
kl 18:39:55

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander