KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15836191
nr 1583 6191
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Figurer. Signerad, numrerad 8/26, Bildmått: 18x13 cm, yttermått inklusive ram: 50x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 december 2023
kl 18:39:55
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander